На День Києва влаштують фестивалі, концерти, пробіг і регатуФото gordonua.com

Цього року програма заходів до відзначення Дня Києва нараховує 35 різноманітних мистецьких, культурно-освітніх і спортивних подій.

Про це повідомляє сайт Київської адміністрації.

Святкування триватиме два дні, 28-29 травня, на багатьох локаціях – на Софійській площі, Михайлівській площі, Пейзажній алеї, Контрактовій площі та Андріївському узвозі.

Ключовою подією свята стане фестиваль, організатором якого виступив фестиваль "Країна мрій".

 

На Контрактовій площі буде встановлено "Молоду сцену", де виступатимуть молоді київські виконавці.

Також день столиці відзначатимуть на Поштовій площі. Для відвідувачів готують цікаву культурну програму та різноманітними соціальними активностями.

А в парку Кіото на лівому березі влаштують "Український інтерактивний Арт-простір", де кожен охочий матиме змогу поринути у прадавні українські традиції та опанувати народні ремесла, ознайомитися з традиційною українською кухнею, вивчити народні пісні, танці та зіграти на музичних інструментах.

 Парк Кіото перетворять на арт-простір. Фото adjedan.livejournal.com

На фасаді київської мерії ввечері 28 та 29 травня буде представлено 3D-меппінг-шоу "Інновації, народжені в Україні", що презентуватиме гостям свята легендарні винаходи українців ХХ сторіччя.

Доторкнутися до історичного минулого рідного міста та його надзвичайних постатей кияни та гості столиці зможуть на території "Софії Київської" під час фестивалю мистецтв "Anne de Kiev fest", присвяченого Анні Ярославні – королеві Франції.

У рамках Дня Києва на території міста відбудеться також низка спортивних акцій: міжнародна велогонка "Нorizon park klassik", спортивно-благодійна акція "Пробіг під каштанами", легкоатлетичний пробіг, регата, турнір з тенісу, Чемпіонат міста з сімейних видів спорту та багато інших змагань.

Фото espreso.tv
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ