У Київраду прийшли "зелені чоловічки" і побили депутатів. ВідеоСкриншот з відео

Невідомі особи у зеленій формі, бронежилетах і при зброї захопили перший поверх Київради, а пізніше побили депутатів від ВО "Свобода".

Про це у facebook повідомив керівник прес-служби "Свободи" Олександр Аронець.

"Невідомі особи, за попередніми даними представники охоронної фірми "Лівий берег" захопили перший поверх Київради. Усі озброєні спецзасобами, але без жодних розпізнавальних знаків", - написав він.

"Коли депутати Київради "свободівці" Олег Гелевей, Володимир Бохняк, Володимир Назаренко, Прохор Антоненко вимагали від них пояснити на яких підставах вони перебувають в Київраді, їх жорстоко побили", - додав Аронець.

У дворі Київради зелені чоловічки побили депутатів від "Свободи" Невідомі "зелені чоловічки" спочатку затягнули депутат...

Опубліковано Олександром Аронцем 21 квітня 2016 р.

Він наголосив, що Гелевея госпіталізували, а поліція та нацгвардія "повністю бездіє".

Як повідомила "Українській правді. Київ" прес-секретар секретаря Київради Володимира Прокопіва Наталя Пругар, станом на 16:30 цих людей у будівлі Київради немає, їх забрали у відділок поліції.

"МИ взагалі не маємо уявлення, хто ці люди, як і чого вони сюди прийшли. З цим будуть розбиратися, хто вони, хто їх упустив, і чого вони прийшли. Наразі їх посадили у автозаки і везуть у поліцію. Просто зараз з цього питання триває зустріч Володимира Прокопіва з керівництвом поліції", - наголосила Пругар.

При цьому вона наголосила, що будівля Київради наразі не охороняється, вона відрита для всіх мешканців столиці. 

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ