1 квітня на Михайлівській площі "відкриють" парковку і СТОФото з facebook

1 квітня, у День сміху, столичні активісти проведуть акцію проти перетворення Михайлівської площі на парковку "Урочисте відкриття „Свято-Михайлівської парківки й автоцентру".

Як повідомляють організатори у facebook, акція почнеться о 10:00, долучитися до неї може кожен.

Активісти нагадали, що Київська адміністрація вирішила побудувати підземний паркінг під Михайлівською площею. 
 
"ГО "КМДА" рішуче підтримує Київську міську адміністрацію в цій ініціативі. Так звані активісти вирішили не чекати будівництва багаторівневого паркінгу і вже сьогодні покращити життя всім тим, для кого Михайлівська площа стала улюбленим місцем паркування під заборонним знаком: співробітникам МЗС, прокуратури, міського управління МВС, апеляційного суду Київської області, Дипломатичної Академії, офісу СКМ", - йдеться в повідомленні.

1 квітня на площі в тестовому режимі розгорнуть шиномонтаж, автомийку, автозаправку, центр автострахування та продажу майбутніх паркомісць.

Вчора декілька людей, серед них експерти, повідомили про ідею Кличко - мер побудувати підземний паркінг під Михайлівсько...

Опубліковано Женею Кулебою 30 березень 2016 р.

"Відбудеться збір підписів за включення "Свято-Михайлівської парківки" в список туристичних must see столиці. Також на тлі нової київської пам'ятки кияни та гості міста будуть мати можливість сфотографуватися з Віталієм Кличком", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що в акції візьмуть участь княгиня Ольга, апостол Андрій Первозванний, святі рівноапостольні Кирило та Мефодій.

"На акції будуть присутні міські активісти, які працюють "за Спасибко" та так звані експерти – вони зможуть прокоментувати перспективи побудови підземного паркінгу в буферній зоні Софії Київської, руйнування археологічного шару міста Ярослава XI століття, позбавлення Софії Київської охоронного статусу Юнеско та дострокових перевиборів Київради і мера Києва", - підсумували активісти. 

Як відомо, Київська міська адміністрація також має намір облаштувати підземний паркінг на Європейській  площі до кінця 2016 року.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ