Земельна комісія пропонує Київраді затвердити ДПТ БиківніПостійна комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування погодила затвердження детального плану території селища Биківня у Деснянському районі столиці.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні 22 березня, повідомляє прес-служба Київради.

Відзначається, що первинно проект детального плану території Биківні охоплював 416 га, тобто всю територію селища.

"Проте, після врахування зауважень та пропозицій від громадськості, висловлених під час обговорення проекту, площу, яку охоплює ДПТ, зменшено більше, ніж удвічі – до 176 га", - йдеться в повідомленні.

 Фото Володимира БондаренкаЗгідно з презентованим документом, у селищі Биківня передбачено 226 земельних ділянок для сімей загиблих бійців АТО, для сімей загиблих Героїв Небесної Сотні, для воїнів-афганців та для паралімпійців – чемпіонів та призерів ХХХ літніх Олімпійських та ХІV Паралімпійських Ігор.

Для них детальним планом території заплановано будівництво малоповерхових (3-4 поверхи) житлових будинків.

Голова комісії Олександр Міщенко запевнив, що у детальному плані території селища Биківня не передбачається вирубка 200 гектарів Биківнянського лісу.

"І багатоповерхового будівництва на цих територіях не буде. Єдине виключення: житловий комплекс "Лісова казка", який вже будується. Нове будівництво обмежене 4-ма поверхами. Зведення житла планується лише на існуючих ділянках промислового та комунально-складського призначення, а також  на ділянках, що не вкриті лісом", - наголосив він.

Також згідно з ДПТ, передбачена реконструкція школи, будівництво двох дитячих садочків, поліклініки, нових доріг та очисних споруд дощової каналізації.

Відзначається, що детальний план території селища Биківня мають затвердити на найближчій сесії Київради.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ