Забудови у сквері Небесної сотні не буде – чиновник

22.02.2016  20:24 __ Ірина Балачук


Фото misto-sad.com.ua

Громада Києва ніколи не підтримає будівництво офісів у сквері Небесної сотні, а міська влада і мер Віталій Кличко будуть завжди на стороні громади. 

Про це "Українській правді. Київ" повідомив директор Департаменту міського благоустрою Дмитро Білоцерковець.

"Забудови у сквері Небесної сотні не буде – ніхто не дозволить їй там відбутися. Ми разом з громадою будемо на її стороні у випадку забудови. І зробимо все, щоб слово громади було почуте і жодного будівництва там не було", - сказав він.

Білоцерковець додав, що у забудовника є два виходи з ситуації, що сталася, – або він добровільно відмовиться від ділянки на користь громади Києва, або він обрікає себе на війн з громадою.

Він нагадав, що наразі у цій справі тривають суди, але висловив упевненість, що "шансів у міста мало".  

"Наш єдиний шанс переконати забудовника, що там ніколи не дадуть нічого збудувати. Ні за яких умов", - наголосив чиновник.

Білоцерковець додав, що лише за неповні 2 місяці цього року Київ кілька разів пропонував власнику землі або альтернативну ділянку, або грошову компенсацію (еквіваленту тій сумі у гривні, яку забудовник заплатив на момент купівлі – ред.), але він щоразу відмовляється.

"Забудовник не хоче навіть на цю тему говорити. Він, певно, хоче побачити принципову позицію громади. Мені задається, він не розуміє усю серйозність ситуації – що ні місто, ні мер, ні громада не дадуть там нічого будувати", - сказав чиновник. 

При цьому він додав, що навіть якщо в суді буде доведено незаконність продажу цієї ділянки, то забудовник матиме право вимагати компенсацію, а місто у свою чергу повинне бути сплатити у повному розмірі ту суму, яку отримало від продажу цієї землі.

Як відомо, раніше координатор створення Скверу Небесної сотні, керівник ГО "Місто-сад" Євгенія Кулеба заявила, що власник земельної ділянки на вулиці Михайлівський, не полишає наміру побудувати у Сквері Небесної сотні офісний центр.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ