У парку Шевченка гулятимуть МасницюЗ 4 по 13 березня у столичному парку імені Т. Шевченка відбудуться масничні гуляння.

Про це "Українській правді. Київ" повідомили організатори свята.

"Після коротких зимових днів та часом лютих морозів так приємно відчути перший подих весни! І хоч зима ще нагадує нам про себе та неохоче відступає, відчуття змін у природі поступово заволодіває нами, на залишаючи сумнівів в тому, що зима вже незабаром остаточно передасть ключі від природи весні", - йдеться в повідомленні.

На гостей свята у парку Шевченка чекатимуть традиційні масничні гуляння, безліч млинців та вареників, конкурси, розваги, виставка-ярмарок та багато іншого.

"З 4 по 13 березня відвідувачі зможуть ознайомитися зі старовинними звичаями та історією святкування Масляної", - повідомляють організатори.

Також на ярмарку можна буде придбати мед та продукти з нього, напої: різноманітні чаї та каву, солодощі та випічку, товари традиційних народних ремесел: з кераміки, дерева, соломи, текстильні вироби.

Усі охочі зможуть взяти участь в майстер-класах з народних ремесел та забрати з собою на згадку власноруч створений сувенір.

"Під час ярмарку звучатимуть музика та пісні у виконанні фольклорних ансамблів, свої уміння продемонструють народні танцювальні колективи", - підсумували організатори. 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ