Кличко вимагає у забудовника з Гончара знизити поверховість будинкуФото з facebook Irina Nikiforova

Мер Києва Віталій Кличко вимагає від забудовника житлового комплексу Fresco Sofia на вулиці Гончара, 17-23 у буферній зоні національного заповідника "Софія Київська" знизити поверховість будинку відповідно до містобудівних норм.

Про це повідомляє сайт міської влади.

"Дотримуючись законодавства щодо будівництва у буферній зоні Софії, міська влада скористається сценарієм, який був втілений у Десятинному провулку. Тобто вимагає від забудовника зниження поверховості будівлі до гранично дозволеної в цій зоні – 27 м, згідно з містобудівними умовами", – підкреслив Кличко.

Він додав, що переговори з забудовником із цього приводу тривають.

"Якщо забудовник у добровільному порядку не виконає цю вимогу, у Київради є важелі, аби змусити його це зробити, – так, як було з висотною будівлею у Десятинному провулку", - наголосили у КМДА.

Як відомо, у листопаді 2015 року Державна архітектурно-будівельна інспекція розпочала позапланову перевірку будівництва на вулиці Гончара, 17-23.

Перед тим активісти повідомили, що на скандальному будівництві у буферній зоні "Софії Київської" по вулиці Гончара, 17-23 активізувались будівельні роботи.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ