Річковий вокзал на Поштовій перетворять на турцентр з рестораном і басейномТак річковий вокзал виглядає нині. Фото з facebook Sergey Ristenko

У травні на Поштовій площі обіцяють відкрити оновлений річковий вокзал – він стане туристичним центром з ресторанами, нічними клубами і навіть басейном.

Про це пише "Сегодня".

Відзначається, що реставрація занедбаної будівлі розпочнеться найближчим часом.

За словами ідеолога проекту і представника керівництва Річкового вокзалу Андрія Вавриша, наразі закінчуються проектні роботи з реставрації будівлі.

"Це пам'ятка архітектури, тому всі норми щодо об'єкта будуть витримані, зовні він не зміниться, а мозаїку ми реставруємо. У будівлі хочемо зробити культурний, туристичний і гастрономічний центр Подолу. У ньому відкриються зразкові ресторани. Які саме, визначать пізніше, але точно будуть ті, що або не представлені в місті, або їх дуже мало", - сказав він.

Так річковий вокзал виглядає нині. Фото з facebook Sergey Ristenko

Вавриш наголосив, що функція вокзалу буде збережена.

За проектом корисну площу будівлі збільшать з 6 тисяч кв. м до 11 тисяч 700 кв. м.

"Добудов і прибудов не буде! Площа збільшиться за рахунок підвальних приміщень. Будівля побудована в 60-х роках, і конструктивна частина дуже міцна. Тому організація в ній басейну – не проблема", – пояснив Вавриш.

Фото з facebook Sergey Ristenko  

Вартість реставрації поки не розголошують, але відкрити оновлений будинок обіцяють уже в травні.

Водночас, на думку експертів, з модернізацією можуть бути складності.

"Там погана ситуація з фундаментом: його потрібно укріпити. Але ідея "оживити" будівлю хороша. Щоправда, на Поштовій вже є ресторани, і планувалося відкриття ще двох", – прокоментував автор проекту реконструкції Поштової площі, архітектор Андрій Миргородський.

Як відомо, сьогодні річковий вокзал перебуває у вкрай занедбаному стані. 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ