У Києві запустили новорічну гру, яка стане реальністюМистецький проект "Folk Ukraine" запустив першу в світі передноворічну гру, яка стане реальністю.

Про це повідомив засновник проекту Ігор Добруцький.

"На сайті уже працює гра "Створи свій Новий Рік між двома дзвіницями". Те, що гравцям сподобається найбільше – прикраси для ялинки, помічники Миколая, смаколики святкові – те вони потім побачать на Софійській і Михайлівсмкій порщах", - розповів Доброцький.

Він пояснив, що проект проаналізує усі "вибори" громадян щодо ялинкових прикрас, їжі, музики – і все, що набере найбільше голосів, втілять у життя.

 Стартова сторінка гри. Тут можна наряджати ялинку, обирати друзів Миколая, обирати святкову музику, їжу та напої до новорічного і різдвяного столу. Скриншот з сайту гри

"Гру гратимуть до 1 грудня. Потім ми все проаналізуємо. І з 1 до 5 грудня замовимо виготовлення тих іграшок для ялинки, які найбільше сподобались громадянам. Ними прикрасимо головну ялинку міста. Обрана музика звучатиме під час святкування. Друзі Миколая, які зустрічатимуть людей на площі, теж будуть обрані на основі гри", - сказав Добруцький.

Крім того, гостям свята обіцяють, що їхні гастрономічні уподобання у грі втілять у життя на новорічному ярмарку.

Зіграти гру можна ТУТ.

Пам’ятайте, роблячи свій вибір у грі, ви віддаєте свій голос за ту чи іншу іграшку на ялинці, або той чи інший пиріг на святковому ярмарку.

 Для декору ялинки пропонують 8 типів прикрас
 Також можна обрати смаколики і напої, які захочете покуштувати на ярмарку
 Стіл можна "накрити" дуже щедро

Також громадян просять обрати друзів Миколая, які зустрічатимуть гостей на Софійській і Михайлівській площах у Києві  

Українська правда. Київ  

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ