"Укрбуд" призупиняє будівництво на Микільській слобідці. Спробує переконати громадуСкриншот з онлайн-трансляції ходу будівництва з сайту sunrivera.com.ua

Корпорація "Укрбуд", яка веде скандальне будівництво на Микільській слобідці, призупиняє будівельні роботи до відкритої презентації проекту та його обговорення з місцевим жителям. 

Про це повідомляє сайт корпорації.

"Компанія призупиняє будівництво, щоб представити киянам презентацію проекту і розвитку території, після чого ухвалить рішення про подальшу долю об'єкта", - йдеться в повідомленні.

За словами президента "Укрбуду" Максима Микитася, компанія має всі дозвільні документи на будівництво, але не знайшла порозуміння з громадою.

Він додав, що учасниками цього конфлікту стали "псевдоактівісти, які переслідуючи особисту вигоду, роздмухують скандал і вводять в оману які щиро переживають за долю свого району місцевих жителів".

"Нам є що запропонувати жителям Слобідки, ми відкриті до співпраці і готові до реалізації побажань киян. Упевнений, що люди схвалять по-європейськи облаштовану, красиву набережну зі скверами і дитячими майданчиками ", - повідомив Микитась.  

Усі складові проекту будівництва "Сонячної рів'єри" з детальним описом обіцяють презентувати киянам найближчим часом.

Після чого буде прийнято рішення про подальші дії, запевнив Микитась. 

"Укрбуд" спробує схилити киян на свою сторону за допомогою красивої презентації проекту. Фото з сайту "Укрбуда" 

За його словами, крім житлових будинків, "Укрбуд" планує облаштувати на Слобідці трикілометрову набережну і побудувати нову дорожню розв'язку з наскрізним виїздом на Русанівську набережну, а також вже проводить заміну теплових і каналізаційних комунікацій для всього району. 

Крім того, на березі планують висадити дерева, розчистити русло, облаштувати два нові сквери і чотири дитячих ігрових майданчики, відремонтувати школи Микільської слобідки і оновити існуючу Зону здоров'я. А також допомогти з ремонтом головного храму Української греко-католицької церкви. 

Як відомо, на другий день після виборів мера Києва відновилося скандальне будівництво на вулиці Микільсько-Слобідській, яке веде депутат від "УДАРу-Солідарності" Максим Микитась. Це викликало обурення з боку громади.

Скандальне будівництво комплексу "Сонячна Рів'єра" на Микільській Слобідці, яке веде Державна будівельна корпорація "Укрбуд" і депутат від "УДАРУ" Максим Микитась, триває уже більше року.

Місцеві мешканці неодноразово влаштовували акції протесту на будівництві. 4 лютого люди палили шини. 

А 1 квітня під час протесту проти новобудови правоохоронець отримав поранення. 

23 квітня Кличко попросив прокуратуру перевірити документи на будівництво на Микільській Слобідці.  

Згодом з'ясувалося, що за скандальним будівництвом на Микільській Слобідці стоїть Вадим Столар .

Активісти і місцеві мешканці наголошують: будівництво ведеться з порушеннями. Зокрема, щоб надати легальних форм будівництву в забороненій 100-метровій зоні Дніпра, було створено висновок "Інституту Генерального плану міста Києва" – про те, що насправді це не берег "великої ріки" Дніпро, а лише "середня річка" Десенка, і захисна смуга тут становить тільки 50 метрів.

У Патріаршому соборі, що на вулиці Микільсько-Слобідській, біля якого ведеться скандальне будівництво житлового комплексу, з’явились тріщини.

У квітні Київський апеляційний господарський суд заборонив будівництво на вул. Микільсько-Слобідській у Дніпровському районі Києва. Однак 9 червня цей же суд скасував цю заборону.  

"Укрбуд" обіцяв провести реконструкцію прибережної зони відпочинку, щоб уникнути конфліктів із громадськістю. 

Також компанія запевнила, що має намір передати землю біля Патріаршого собору у дар церкві і допомогти храму, який після скандальної забудови пішов тріщинами, з ремонтом.

Наприкінці липня мер Києва Віталій Кличко запевняє, що скандальне будівництво на вулиці Микільсько-Слобідській заморожене.

У серпні Кличко запевняв, що без погодження з громадою будівництва на Микільській Слобідці не буде

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ