Київрада прийняла до розгляду першу електронну петиціюФото uainfo.org

Київрада прийняла до розгляду першу електронну петицію, яка набрала 10 тисяч електронних підписів.

Ця пропозиція стосується унеможливлення знищення історичних пам’яток у Києві, повідомляє прес-служба міськради.

"Петиція щодо унеможливлення знищення історичних пам’яток у Києві прийнята до розгляду. Зазначена петиція набрала 10432 підписи", - йдеться в повідомленні.

Петиція вимагає від міської влади вжити всіх заходів для унеможливлення знищення пам’яток у майбутньому.

Для цього пропонують поновити ти актуалізувати реєстр історичних пам’яток та архітектури в Києві, розробити сайт, що буде розповідати про них; дослідити всі шляхи, через які руйнували історичні пам’ятки у минулі роки, та закрити законодавчо таку можливість в майбутньому.

А також провести дослідження стану історичних пам’яток, розірвати договори з власниками оренди, які доводять пам’ятки до руйнації, та зобов’язати їх відшкодувати місту шкоду і відновити історичні будівлі.

Як відомо, 8 жовтня Київрада прийняла рішення про розгляд електронних петицій і звернень громадян.

2 листопада у Києві запрацював сайт електронних петицій.

Після реєстрації електронної петиції на веб-сайті, вона повинна набрати 10 тисяч електронних підписів протягом 3 місяців з моменту публікації.

Після цього її розглянуть органи чи посадові особи, яким вона адресована. Ще пізніше петицію розглянуть профільні постійні комісії Київради, а після них – Київрада на пленарному засіданні.

Петицію, яка не набрала необхідної кількості електронних підписів, автор може винести на обговорення знову.  

Електронні звернення чи петиції, які містять наклеп і образи, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі, насильницької зміни державного ладу не реєструватимуться.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ