У Києві кандидат від БПП підлещується до виборців медом. ФОТОКандидат до Київради від "Блоку Петра Порошенка" Дмитро Банас (округ 114-Татарка) агітує виборців медом.

Про це у facebook повідомив "свободівець" Олександр Аронець.

"Я вже писав, що в Києві з'явився "Маршал Картопля", тож зустрічайте "Маршал Мед"! Як повідомили очевидці, кандидат в депутати Київради від БПП безкоштовно роздає по дві банки меду людям", - написав Аронець.

Окрім того, Банас, який є власником мережі перукарень, забезпечує мешканців округу безкоштовною стрижкою.

"1 вересня стриг дітей, але тільки тих, хто прописаний в окрузі)) А самих дітей запитували, чи батьки проголосують за Банаса", - додав Аронець.

Кандидати до Київради просто таки змагаються в оригінальності методів підкупів.Я вже писав, що в Києві з'явився "Маршал...

Posted by Олександр Аронець on 28 вересня 2015 р.

Як відомо, у Києві депутат Київради від "Єдності" Олександра Омельченка Олександр Бродський перед виборами взявся "задобрювати" виборців картоплею. 

У свою чергу мер Києва Віталій Кличко взявся задобрювати виборців грошима з міського бюджету.

Він написав листи пенсіонерам, де пообіцяв матеріальну допомогу. Більше того, за словами мешканців, багатьом пенсіонерам передзвонювали і питали, чи отримали вони допомогу від Кличка. Згодом листи від мера отримали ветерани війни.  Допомогу виплачували коштом міського бюджету. 

Як відомо, кандидати у депутати традиційно активізуються перед виборами. Саме в цей час у дворах мешканців активно кладуть асфальт, ставлять дитмайданчики "від депутатів", традиційним також став підкуп виборців продуктовими наборами.

Гречкою і олією запам’ятався екс-мер Києва Леонід Черновецький.  

У 2012 році екс-соратниця мера Києва Леоніда Черновецького, депутат Київради Алла Шлапак напередодні виборів до Верховної ради роздавала пакунки з продуктовими наборами від її імені.

Справжній казус вийшов у 2011 році з регіоналом Максимом Луцьким. Кандидат запам’ятався тим, що наліпив своє обличчя на ліки від Червоного хреста, які роздаються безкоштовно.

Більше того, депутат зумів знайти підхід до різних верств населення по-різному – до кого пляшкою шампанського зі своїм обличчям, до кого шоколадкою і йогуртом, до кого упаковкою кексів.

Також Луцький роздавав продуктові пайки пенсіонерам та ветеранам.

Передвиборчим підкупом виборців займався і екс-секретар Київради Олесь Довгий. Перед новим 2012 роком він агітував київських бабусь, роздаючи їм продуктові пайки.

Також Довгий задобрював виборців цукерковими наборами для дошкільнят. 

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ