Міліція затримала 35 людей за хуліганство під час пікетування будівлі Фіскальної службиСкриншот з оперативного відео МВС

Столичні правоохоронці затримали 35 людей за хуліганство під час пікетування будівлі Державної фіскальної служби в Києві.

Про це повідомляє сайт міліції Києва.

"Слідчим відділом Шевченківського райуправління проводиться досудове розслідування за фактом хуліганських дій під час проведення акції біля Державної фіскальної служби України. Тоді учасники заходу використовували піротехнічні засоби", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що працівники райуправління  отримали ухвалу суду на проведення санкціонованого обшуку в будинку одного з фігурантів кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

На Київщині, де мешкає організатор акції, працівники міліції вилучили військову амуніцію, зокрема камуфльовану форму, берці, розвантажувальні жилети, піротехнічну продукцію, у тому числі вибухові пакети, та гроші – 4 тисячі доларів та 77 тисяч гривень.

"Окрім того, затримали 35 осіб віком від 25-ти до 35-ти років. Серед них – чотири жінки. Усі –  мешканці київського регіону, дехто проживав безпосередньо за місцем проведення слідчої дії. На момент затримання частина громадян уже були переодягнені в камуфльований одяг", - відзначили в міліції.

Після проведення необхідних слідчих дій осіб доставлять до відділу міліції.

"У рамках кримінального провадження слідчі встановлять участь та ступінь вини кожного з фігурантів", - підсумували в міліції Києва.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ