"Київпассервіс" докинув мільйон на ремонт козирка центрального автовокзалу КиєваФото busstation.kiev.ua

Державне підприємство "Київпассервіс" 21 вересня уклало угоду з ТОВ "Інвестиційно-будівельна компанія "Палладіум" на облицювання козирка автовокзалу "Київ" за 1 мільйон гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші" з посилання на "Вісник держзакупівель".

Застосування переговорної процедури замовник обґрунтував необхідністю проведення додаткових будівельних робіт, загальна вартість яких не перевищує 50% вартості первинного договору.

Йдеться про договір на капітальний ремонт автовокзалу "Київ" по проспекту Науки на суму 4,9 мільйона гривень, укладений "Київпассервісом" 13 жовтня 2014 р. із ТОВ "Глобалрембуд".

Підставою для укладання угоди став лист-погодження Мінінфраструктури від 26.08.2014 № 1/02-17/1/87.

Однак, видання відзначає, що у відкритих джерелах дані про цей договір відсутні, тому невідомо хто у Мінінфраструктури підписав цього листа.

Отримавши від підрядника проектно-кошторисну документацію, "Київпассервіс" 19 листопада 2014 р. уклало угоду з "І.Б.К. "Палладіум" на виготовлення, доставку та монтаж фасадної вітражної системи (енергозберігаючих склопакетів).

У ході робіт виявилося, що козирок автовокзалу потребує облицювання через корозію. Під час попередніх переговорів з "І.Б.К. "Палладіум", фірма запропонувала ціну облицювання 1 мільйон гривень.

Таким чином загальна вартість капремонту перевищила 5 мільйонів гривень, тож "Київпассервісу" довелося проводити закупівлю за переговорною процедурою.

Експертний висновок про можливість її проведення надало ДП "Зовнішторгвидав України".

Проведення переговорної процедури дозволило замовнику не публікувати технічне завдання на облицювання козирка, відтак невідомий обсяг робіт вартістю рівно 1 мільйон гривень, підсумували у "Наших грошах".  

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ