На ВДНГ стартує ГогольFest17 вересня на території ВДНГ стартуватиме 8-ий міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва "ГогольFest 2015: Мистецтво війни. Мистецтво любові. Мистецтво миру".

Головний меседж цьогорічного фестивалю, за словами його ідеолога та засновника Влада Троїцького, – "Дегустуй завтра вже сьогодні", повідомляє сайт фесту.

Фестивальні події впродовж 11 днів відбуватимуться на 14 локаціях експоцентру.

На ГогольFest 2015 киянам та гостям міста презентують такі напрямки мистецтва як: театр, кіно, академічна музика, візуальне мистецтво, перформанс, альтернативна музика, fashion art, дитяча програма, танець, література, еко-арт та освітня програма.

Серед цьогорічних країн-учасниць –  Іспанія, Ізраїль, Швейцарія, Нідерланди, Польща, Франція, Литва, Німеччина, Великобританія та інші.

У перший день фестивалю о 20:00 на головній площі експоцентру відбудеться шоу-відкриття. Увазі глядачів представлять відео-музичну композицію, синтез електронної музики, відеомаппінгу та еквілібристичних елементів у жанрі нового цирку.

Загалом же у програмі фесту – близько півтисячі подій.

Із програмою можна тут.  

Триватиме фестиваль до 27 вересня.

Вхід платний упродовж усіх 11 днів. Його вартість – 50 гривень, окрім дня відкриття (в день відкриття 80 гривень.)

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю – з 15:00 до 23:30, у суботу та неділю – з 12:00 до 23:30.

Вхідний квиток дає право входу на територію фестивалю та відвідування безкоштовних заходів.

На платні події необхідно придбати квиток (онлайн, в касах міста або при вході на територію фестивалю). Вартість від 60 до 500 гривень. 

Квиток на платні події не потребує додаткового придбання вхідного квитка.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ