На Лук’янівці з’явиться торгово-розважальний комплекс з садом на даху і нова розв’язка. ФОТОСтолична влада затвердила проект реконструкції Лук'янівської площі. Закінчити її планують у 2017 році.

Крім нової розв'язки, на перетині вулиць Дегтярівській, Мельникова та Артема з'явиться торгово-розважальний комплекс, пише "Сегодня".

У споруду ТРК впишуть історичні будівлі XX століття – колишнє трамвайно-тролейбусне депо і електростанцію.

На Лук'янівці виросте ТРЦ на мільйон відвідувачів  

Наразі на місці майбутнього торгово-розважального комплексу кипить робота.

Як повідомили у компанії-забудовнику, уже облаштували пожежний резервуар, огороджують нову розподільну підстанцію.

Історичні будівлі стануть частиною комплексу  

"У планах цього року – звести несучі конструкції ТРК уздовж тимчасової огорожі котловану на вулиці Бердичівській – від гаражного кооперативу до будівлі колишньої дизельно-генераторної станції", - розповіли у забудовника.

 

Наразі зі старовинної будівлі електростанції тимчасово демонтували покрівлю та внутрішні конструкції, щоб розвантажити несучі зовнішні стіни. Будують пальовий фундамент під внутрішній каркас.

"У планах до кінця року – відновити кладку зовнішніх несучих стін, зруйнованих елементів карнизів, замінити несучі елементи покрівлі та відновити покриття", – розповіли у компанії-забудовнику.

Історичні будівлі реконструюють 

Як відомо, реконструкція площі здійснюється за рахунок меценатів в рамках соціального проекту "Зробимо разом!".  

За інформацією компанії Arricano, яка веде будівництво ТРК "Лук’янівка" (робоча назва об’єкта), загальна орендна площа комплексу становитиме 46 500 кв.м., його зможуть відвідувати одночасно понад 1 мільйон осіб.

 І відкриють у них галереї 

"У рамках ТРК будуть представлені магазини для мешканців міста із різним рівнем доходу, зона кафе і ресторанів, а також арт-галерея. Крім того, "Лук’янівка" стане першим ТРК в Україні, що включатиме дві пам’ятки архітектури, які повернуть свою колишню красу і велич завдяки виконаним реставраційним роботам", - повідомляється на сайті "Зробимо разом".

 

Крім того, за словами гендиректора компанії-забудовника Михайла Меркулова, на Лук’янівці буде спортивний супермаркет, боулінг-клуб, кінотеатр з 7-8 кінозалами, підземний паркінг більш ніж на тисячу паркомісць, а на даху торгового центру – зелена зона.

У пам’ятках архітектури – будівлі депо і електростанції – планують відкрити арт-галереї.

 

Також з метою збільшення пропускної здатності площі компанія обіцяє реконструювати прилеглі до станції метро "Лук’янівська" вулиці в межах вулиць Бердичівська, Дегтярівська, Дмитрівська, Коперника. 

Фото з сайтів zrobymorazom.com та arricano.com

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ