У Києві, попри обіцянку Кличка, хочуть піднімати тарифи на квартплату. ФОТОУ столиці незабаром можуть подорожчати послуги на утримання будинків і прибудинкових територій, попри обіцянку мера Києва не піднімати вартість цих послуг.

Як повідомила "Українській правді. Київ" мешканка будинку по проспекту Леся Курбаса, 5В, на під’їздах будинку з’явились оголошення про подорожчання квартплати.  

"1 вересня наш будинок отримав лист щастя, що у нашому будинку планується підвищення вартості послуг з утримання будинку та прибудинкової території.

Знаю, що таки листи отримали не тільки ми: Княжий Затон, 11 також отримав. У них також обслуговуюча організація ТОВ "Новобудова" (це організація зі структури "Київміськбуд"). Це обіцяне непідвищення від мера Кличка, якими він хизується з плакатів", - обурилась Олена.

 

Вона додала, що наразі хтось зірвав це оголошення, але запевнила, що вивішував її особисто майстер будинку.

Згідно з оголошенням, тариф повинен зрости на 11%. Наразі  розрахований тариф подали на затвердження до Київської адміністрації.

"Українська правда. Київ" звернулася по коментар до КМДА, однак відповіді поки не отримала.

Як відомо, мер Києва Віталій Кличко неодноразово запевняв, що тарифи на утримання будинків та прибудинкової території не підвищуватимуть.

Міська влада навіть надрукувала листівки для кожного під'їзду з повідомленням, що квартплата не подорожчає.

 Фото з сайту ЕП

Про це мер також писав у своїх листах до пенсіонерів у стилі Черновецького напередодні Дня Незалежності. 

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ