У Києві поліція зафіксувала, як настоятель Лаври на Мерседесі порушив ПДРУ мережі з'явилося відео, як у Києві співробітники патрульної поліції зафіксували порушення і зупинили Mercedes S-класу із священнослужителем - предстоятелем Києво-Печерської Лаври митрополитом Павлом - який порушив правила дорожнього  руху при в'їзді до Києво-Печерської Лаври.

Так, намагаючись отримати у пасажира з машини-порушника водійське посвідчення та вказуючи, що було порушено ПДР, поліцейський отримав відповідь-запитання, чи був він сьогодні у церкві. 

"Подумайте про душу, а тоді будете мені робити питання", - сказав пасажир Mercedes'а.

"Водій робить те, що я йому кажу. Якщо я дозволю, ви візьмете у нього (водія) права, не дозволю -  не візьмете", - додав він.

Далі, намагаючись уникнути спілкування з поліцейським, священник привернув увагу поліції на те, що поруч з Лаврою постійно стоять машини таксі, на них вже не раз скаржилися в ДАІ і просили звідси забрати. 

На зауваження, що водій порушив правила руху, священнослужитель сказав "Нічого, слава богу", закрив двері і поїхав.

У свою чергу у патрульній поліції на сторінці у Facebook про даний інцидент повідомили таке: "Дійсно, у середині липня мало місце дане порушення правил дорожнього руху".

"Враховуючи присутність значної кількості віруючих, патрульні вирішили не ескалувати конфлікт та не здійснювати заходів для затримання правопорушника. Правильність такого рішення було вивчено керівництвом Департаменту патрульної служби", - зазначено у повідомленні від 6 вересня. 

"Запевняємо, що для нової патрульної поліції жоден статус правопорушника не може бути "індульгенцією" від відповідальності", - додали у поліції.

Владика Павло відомий різким спілкуванням з журналістами.

Зокрема, журналісту Михайлу Ткачу у відповідь на питання про ресторани у Лаврі і дорогі авто батюшок погрожував судом, постійно звертався на "ти", погрожував побити камеру.  

"Вдягни туфлі нормальні, що ти ходиш, як бомж. Нєвєжда якийсь", - так підсумував розмову з журналістом намісник Лаври.  

Крім того, журналіст Ксенія Карпенко повідомляла, що владика Павло заломив їй руки, коли вона прийшла взяти коментар, і забрав її телефон.

Як відомо, раніше намісник Лаври назвав журналіста "Української правди" Сергія Лещенка душевнохворим за те, що він розмістив у своєму блозі фотографії "Мерседеса" глави УПЦ МП Володимира.

Також повідомлялося, що владика Павло у 2011 році гучно відзначив своє 50-річчя в трьох банкетних залах одного з кращих готелів Києва "Русь" та отримав у подарунок крутий "Мерседес", вартістю понад 100 тисяч доларів. Крім того Павло має розкішний особняк. 

Українська правда

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ