У серпні частині киян доведеться оплатити 2 платіжки "Київгазу"Фото rama.com.ua

Частина столичних жителів у серпні отримає і муситиме оплатити дві платіжки від "Київгазу" за спожитий газ.

Про це йдеться в роз'ясненні, оприлюдненому на сайті "Київгазу" .

Відзначається, що перша квитанція, яка надійшла абоненту у серпні – це розрахунок за спожитий газ за липень від ДП "КиївГазЕнерджи", яке з липня обслуговує абонентів і надає йому послуги із газопостачання.

Водночас друга платіжка, яка може надійти абоненту у серпні – це розрахунок за спожитий газ абонентом за період до липня, або борг перед ПАТ "Київгаз", яке до липня надавало абонентам послуги із газопостачання.

"В обох квитанціях зазначені різні банківські рахунки, за якими абонент має сплатити за спожитий газ. Абонент має погасити існуючу заборгованість, зазначену у квитанції", - наголосили в "Київгазі".

Якщо абонент погасив заборгованість, якої не існує, то зараховані гроші залишаться на особовому рахунку абонента та в подальшому можуть бути використані для оплати, пояснили у компанії.

Також відзначається, що у квитанції за липень не врахована субсидія у зв’язку з новим порядком нарахування пільг, що запроваджується з 1 липня.

Водночас "Київгаз" попередив, щоб мешканці були уважними і не оплатили випадково фальшиві квитанції, випадки розповсюдження яких зафіксовано у місті.

"У фальшивих квитанціях можуть бути неправильно вказані фінансові дані. Також, друк на підробленій квитанції може бути низької якості. Щоб уникнути оплати за підробленими квитанціями пропонуємо вам звірити їх із зазначеними нижче реквізитами: ПАТ "Київгаз" р/р 260093011276 та ДП "КиївгазЕнерджи" р/р 26039300016928", - підсумували у "Київгазі".

Українська правда. Київ

 

 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ