На Трухановому острові відкриють нову інсталяцію


25 липня в арт-резиденції "Берег", що на Трухановому сотрові, відомий київський художник Антон Логов представить нову інсталяцію під назвою "Ідентифікація".

Презентація концептуального арт-об'єкту під відкритим небом розпочнеться о 17.30, повідомляє прес-служба "Берега".

Відзначається, що новий монументальний пам'ятник суспільству споживання Логов змонтує не зі свого улюбленого матеріалу – піддонів, а з того, що подарує йому Труханів острів.

"Ідентифікація – спосіб знайти і позначити себе в рамках Труханового острова, серед предметів, викинутих тимчасово або за непотрібністю. Предмети, зібрані як архітектура, зі звучанням пам'ятника часу. Винесені побутові предмети – жест візуальний і монументальний, як зразок сучасної скульптури", - говорить про свою роботу художник.

 

У рамках пленеру "Трансакції", який проходить з 4 липня по 15 серпня, до Логова приєднаються одесити – Роман Громов, Дмитро Ерліх, Андрій Охтирський.

У суботу художники розкажуть, чому сучасне мистецтво таке провокативне, як створюються "хуліганські шедеври", представлять "бідне мистецтво" Одеси і продемонструють іронічний ракурс подачі арт-об'єктів.

Передпоказ нових робіт відомих молодих українських художників на Трухановому острові буде проходити 25 та 26 липня, а на початку вересня планується велика виставка всіх учасників пленеру.

Раніше в цьому місяці в пленері взяли участь харків'яни – Артем Волокітін, Тетяна Малиновська і Костянтин Лизогуб.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ