"УДАР" Кличка спіймали на кнопкодавстві у Київраді. ФОТОСкриншот з відео

Депутат Київради Роман Андрейко заявляє, що фракція "УДАР" сфальсифікувала голосування на засіданні 11 червня, влаштувавши кнопкодавство.

Про це йдеться у депутатському зверненні Андрейка до голови комісії з питань регламенту та депутатської етики.                                              

За словами депутата, голосування було сфальсифіковано під час розгляду питання "Про поновлення Державному управлінню справами договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку з підземною автостоянкою на вул. Кудрявській, 45 у Шевченківському районі м. Києва. (А-20652)".

"Результати голосування були наступні: "за" - 64 голоси; "проти" - 15; "утримались" - 1; "не голосували" - 9; "всього" - 89. Я відкрито заявляю, що результати голосування були грубо сфальсифіковані", - наголосив Андрейко.

Він додав, що підтвердженням цього є відеозапис засідання, що проводився ТРК "Київ" та розміщений у відкритому доступі на каналі YouTube.

Андрейко нагадав, що, за регламентом, голосування здійснюється депутатом Київради особисто, а на момент голосування "ударівців" було 36 осіб, а "зарахували" голоси аж 40.

"У перших двох рядах всього знаходиться 36 депутатів. Тим не менш, результати голосування по цих двох рядах показують, що "за" проголосувало 40 депутатів, "проти" - 1 депутат, "не голосували" - 1 депутат, були взагалі відсутні – 6 депутатів", - обурився Андрейко.

 Скриншот наданий Андрейком

Зокрема, за його словами, у кнопкодавстві була помічена депутат Вікторія Муха.

"На 17 годині 24 хвилині 46 секунді відеозапису пленарного засідання, що проводився ТРК "Київ", дуже добре видно як Муха В.В. перекладає праву руку з сусідньої депутатської позиції на свою. Я вважаю, що вона голосувала за іншого депутата", - наголосив Андрейко.

"Також, оскільки мною було встановлено, як мінімум, 4 факти неперсонального голосування "за", прийняте рішення не набрало б необхідної кількості голосів і не було б прийняте", - додав він.

Депутат додав, що вимагав поставити зазначене рішення на переголосування, але отримали відмову секретаря Київради.

"Ми глибоко обурені таким відношенням до правових норм з боку секретаря Київради та деяких депутатів. Така поведінка є недопустимою та відверто блюзнірською. Прийняте рішення повинне бути відмінене, а винні особи притягнуті до передбаченої чинним законодавством відповідальності", - підсумував Андрейко.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ