Громадянка Росії захопила ділянку біля Дніпра і збудувала замок – депутат. ФОТОДепутат Київради від "УДАРу" Олена Єскіна заявляє, що Київська адміністрація готується передати безкоштовно у власність громадянці Росії самовільно захоплену ділянку на березі Дніпра.

Про це депутат написала у facebook.

За словами Єскіної, громадянка Росії із Саратова Олена Розовик безкарно захопила землю ринковою вартістю на мільйони гривень на березі Дніпра в Оболонському районі.   

Там, у порушення норм Земельного та Водного кодексів України, у відстані 30 м від води самовільно побудувала замок з басейном вартістю до 3 мільйонів доларів.

Єскіна запевняє, що ця громадянка Росії захопила на Оболоні землю і вибудувала замок біл Дніпра

"А чиновники КМДА, замість того, щоб застосувати відповідні заходи реагування, передбачені чинним законодавством, для звільнення київської землі, підготували документи для БЕЗКОШТОВНОГО надання самовільно захопленої земельної ділянки у власність зазначеній громадянці Росії", - обурилася Єскіна.

Вона додала, що за дорученням робочої групи при земельній комісії, вивчила зазначену ситуацію і обґрунтувала свою доповідь.

"Вулиця 2га Лінія, ділянка 17а, кооператив "Чорнобилець", Оболонський район", - написала Єскіна

"Але на останньому засіданні земельної комісії незважаючи на обіцянки її голови  Володимира Прокопіва не розглядати це питання без мого звіту, воно було винесено та проголосовано!!!", - наголосила Єскіна.

"Більше того, адвокат росіянки після багатьох невдалих спроб зі мною домовитися, написав скаргу, звинувачуючи мене у корупційних діях через мою нібито підвищену зацікавленість у зазначеному питанні та готує позов на кругленьку суму через нібито перешкоджання реалізації законних інтересів російських "дачників", - додала депутат.

Водночас Єскіна запевнила, що як представник інтересів територіальної громади Києва і надалі буде робити все від неї залежне, щоб не допустити зазначеного правопорушення.

 У дачному кооперативі за 30 метрів від Дніпра виріс замок 

"Друзі, яка Ваша думка, що робити з "нещасними" дачниками – чи віддавати їм берегову зону загального користування рекреаційного призначення?", - запитала користувачів соцмережі депутат.

Сама Єскіна вимагає звільнити земельну ділянку від самочинного будівництва за рахунок власника та привести ділянку у первинний стан.

"До моменту демонтажу – передати зазначену земельну ділянку в оренду за орендною ставкою, наприклад, у 10 разів вищою ніж передбачено, що стимулюватиме власника до найшвидшого знесення самочинно побудованого об'єкту", - підсумувала депутат.

ДО УВАГИ КИЯН ТА ЗМІ! Прошу поширити! Продовження КОРУПЦІЙНОГО СКАНДАЛУ: російські "дачники" ошукують киян на мільойни...

Posted by Olena Yeskina on 24 червня 2015 р.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ