У Кличка розповіли, коли в Києві зникне "стихійна" торгівляНесанкціонована торгівля зникне у столиці тоді, коли керівники комунальних ринків створять умови для охочих торгувати, а мешканці перестануть купувати товари у стихійних торговців.

Про це заявив заступник голови КМДА Михайло Радуцький під час робочого візиту до КП "Житній ринок", повідомляє сайт міської влади.

"У таких місцях продавці не мають дозвільних документів на роботу і сертифікатів на продукцію. Тобто за якість товару ніхто не несе відповідальності", - сказав він.

"У зв’язку з такою ситуацією у столиці почастішали випадки отруєнь і кишкових інфекцій, пов’язаних із вживанням продуктів харчування, придбаних на стихійних ринках", – пояснив Радуцький.

Чиновник зауважив, що боротися зі стихійною торгівлею важко, особливо коли є попит.

За результатами візиту Радуцький звернувся до Департаменту промисловості та розвитку підприємництва з проханням доручити керівникам комунальних ринків організувати торговельні місця для тих, хто наразі створює стихійну торгівлю.

"Ми закликаємо киян бути відповідальними до себе та свого здоров’я. Коли мешканці міста перестануть відвідувати стихійні ринки, цю проблему можна буде вирішити", – підсумував Радуцький.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ