Над "Жовтнем" надбудовують додатковий поверх? ФОТОСтоличні жителі побоюються, що над кінотеатром "Жовтень", який постраждав від пожежі у жовтні 2014 року, можуть під приводом реконструкції надбудувати кілька поверхів.

"У "Жовтні" кипить робота. Але ця реконструкція схожа на будівництво. Наразі робітники кладуть цеглу на даху будівлі. Вибудували кілька рядів – уже близько метра. Чи не "набудують" над "Жовтнем" кілька додаткових поверхів?", - поцікавилася столична жителька Олена.

На даху "Жовтня" кладуть цеглу. Фото киянки Олени 

Водночас директор кінотеатру Людмила Горделадзе запевнила "Українську правду. Київ", що театр відновлять у такому ж вигляді, як він був до пожежі. 

Станом на 25 квітня виклали стіну заввишки у 10 цеглин, або близько 1 метра (висота одної цеглини близько 9-10 см). Фото киянки Олени 

"Цеглу кладуть, але в цьому жодної небезпеки! Цеглою вирівнюють стіни. Рішенням Київради від 13 листопада 2014 року передбачено збереження об’єму, стилістичного рішення фасаду і функціональне призначення будівлі. Це виконується", - наголосила Горделадзе.

Вона також відзначила, що після травневих свят планується презентація проекту реконструкції "Жовтня", на який запросять преси і громадськість.

Столичні жителі побоюються, щоб не вийшло так, як з "монстром" на вул. Нижній Вал, 27-29 (жовтий будинок на фото зліва). За дозвільними документами там мав бути 7-поверховий об’єкт.

Отримати коментарі депутата Київради В’ячеслава Непопа, компанія якого "Житлоінвестбуд-УКБ" є замовник реконструкції "Жовтня", поки не вдалося. 

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ