"Жовтень" розпочав продаж квитків на майбутні сеанси


Кінотеатр "Жовтень" розпочав продаж благодійних квитків на майбутні кіносеанси з метою відновлення будинку після пожежі.

Про це повідомляє Facebook-сторінка закладу.

"Уже відкрито продаж благодійних квитків на майбутні сеанси у "Жовтні" (знижка на відповідну суму на будь-який сеанс в майбутньому)! Підтримаємо відновлення улюбленого кінотеатру разом!", - йдеться в повідомленні.

У "Жовтні" наголосили, що незважаючи на те, що пожежа сталася майже 3 місяці тому, міська влада досі не визначили замовника відбудови приміщення кінотеатру, який перебуває у комунальній власності.

"Отже, немає кошторису відновлення, а зібрані кошти будуть направленні на збереження та відновлення будівлі з подальшим інформуванням громади про конкретні статті витрат", - пояснили у кінотеатрі.

Купити благодійний купон вартістю 40 гривень можна на офіційному сайті кінотеатру.

Як відомо, пізно ввечері 29 жовтня сталася пожежа у кінотеатрі "Жовтень".  Вогнем було знищено дах на площі 300 кв. м. Жертв та постраждалих не було.

Збиток від пожежі оцінюють у 7 мільйонів гривень.

Представник Держслужби з надзвичайних ситуацій України Ігор Шарій заявив, що у кінотеатрі "Жовтень" виявили три осередки займання: один – у залі "Гегемон" та ще два – на горищі

Після пожежі було порушено кримінальне провадження за статтею про навмисне знищення/пошкодження майна шляхом підпалу.

Однією з версій події очевидці називають продовження неодноразових спроб виселити "Жовтень" з даного приміщення. Навколо приміщення на вул. Костянтинівській протягом останніх років тривали суперечки і судова тяганина.

На той час міністр культури Євген Нищук наголосив, що пожежу в кінотеатрі "Жовтень" необхідно розцінювати, як спробу рейдерського захоплення.

1 листопада голова МВС Арсен Аваков повідомив, що міліція затримала двох осіб, які підпалили залу кінотеатру "Жовтень".

За словами радника голови МВС Антона Геращенка, вони своєю витівкою нібито хотіли продемонструвати негативне ставлення до фільмів ЛГБТ-тематики.

Паліїв посадили під домашній арешт. 

Згодом прокуратура перекваліфікувала кримінальне провадження зі "знищення майна" на "хуліганство".

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ