Правоохоронці активіста не катували – начальник міліції Києва


Столичні правоохоронці не застосовували фізичної сили до затриманого 17-річного активіста Євгена Гуріна.

Про це у коментарі "Українській правді. Київ" заявив начальник міліції Києва Олександр Терещук.

"Я їздив зараз зустрічався з ним. У нормальному він стані, адвокат у нього є. Луценко (Ігор Луценко, нардеп – ред.) з ним зустрічався також. Сказати, що він побитий – так, я  там бачив два синці у нього. Є шишка на голові одна і друга. Але це сталося при затриманні, коли його спіймала цивільна охорона, яка охороняє приміщення. Вони його затримали, і синці там були", - сказав Терещук.

На запитання, чи застосовували до хлопця силу у РУВС він ще раз наголосив:

"Не катували його. Не бив ніхто нікого. Нормальний хлопець. Якщо завтра в суді будете – його побачите – чистий, красивий. Я тільки що зустрічався з ним. Які папери змушували підписувати? Усі, кого затримують мають підписувати папери, але вони можуть робити це чи ні".

Терещук додав, що хлопець зараз заходиться в міліції, а 12 січня буде доставлений до суду.

"Суд буде приймати рішення про міру запобіжного заходу – там тяжка стаття: вони кидали пляшки з запалювальною сумішшю – це навмисне пошкодження майна шляхом підпалу. Це тяжкий злочин", - наголосив начальник міліції Києва.

Він додав, що, крім затриманого, було ще "десь 3 осіб, яких ми зараз встановлюємо".

"Я думаю, що десь завтра (12 січня – ред.) вони будуть встановлені",- підсумував Терещук.

Як відомо, раніше активісти та нардеп Ігор Луценко повідомили, що у Святошинському райуправлінні міліції затримали та побили 17-річного активіста Євгена Гуріна за те, що він намагався розбити вітрину у ларьку "Рошен".

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ