Київрада незадоволена реконструкцією ЦУМу, бо через неї "будинки тріщать по швах"Фото "Сегодня"

Секретар Київради Олексій Резніков дав протокольне доручення запросити на наступне засідання міськради представника забудовника столичного ЦУМу у зв’язку з виявленими руйнівними наслідками ведення на об’єкті робіт.

Таке доручення Резніков озвучив на засіданні Київради 10 грудня, повідомляє УНІАН.

Під час розгляду та обговорення двох проектів рішень про передачу в довгострокову оренду двох ділянок на вул. Богдана Хмельницького, 2 та вул. Хрещатик, 38/2 ТОВ "Столичний ЦУМ" для обслуговування з подальшою реконструкцією будівлі депутати заявили, що їхні фракції не будуть підтримувати запропоновані проекти рішень.

Небажання голосувати пояснили тим, що обурені ставленням забудовника до киян та місцевої влади.

Так, за словами Віталія Павлика (фракція "Демократична партія України"), "ставлення Ахметова, його компанії до киян, до політики Києва є абсолютно негативним…".

"Ведучи будівництво вони руйнують будівлю міськради, натомість жодним чином не компенсуючи. Ми повинні за ними бігати та просити: шановні, будь-ласка, компенсуйте те, що ви нашкодили. Я думаю міська рада в такому випадку може і політично поступати", - сказав Павлик.

"Для таких як Ахметов, вважаю, що вони повинні не отримувати в оренду, а викуповувати по максимальній вартості і таким чином хоч якось компенсувати киянам ті неподобства, які влаштовують", - додав він.

Депутат Тетяна Меліхова (фракція "ВО "Батьківщина") озвучила пропозицію не розглядати зазначені проекти поки про ситуацію не прозвітує на Київраді "нерадивий забудовник".

У свою чергу Олександр Харченко (фракція "УДАР-Солідарність") запропонував включити в порядок денний наступного пленарного засідання доповідь замовника будівництва київського ЦУМу про те, що там відбувається.

"Бо там вже такий котлован, що скоро вже центр землі буде. Тому я виступаю за те, щоб не підтримувати цей проект рішення і розглянути на президії включення питання про заслуховування замовника, що в центрі міста відбувається, якщо вже й історичні будівлі тріщать по швах", - сказав він.

Вислухавши депутатів, Резніков дав протокольне доручення секретаріату запросити на наступне пленарне засідання представника замовника із звітом перед депутатами Київради.

ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ