"Бориспіль" може продати авто Sky Taxi


Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" не виключає можливості продажу автомобілів, які раніше були задіяні в сервісі Sky Taxi.

Про це повідомив гендиректор аеропорту Євген Дихне, передає "Інтерфакс-Україна".

За його словами, 25 листопада відбудеться засідання робочої групи з питання розвитку перевезень таксі в аеропорту, де буде визначатися подальша стратегія забезпечення таких перевезень.

"Ми в рамках високих критеріїв максимально відкриваємо ринок для цих перевезень і будемо з боку аеропорту вести їх диспетчеризацію", - сказав він.

Дихне зазначив, що надання послуг таксі в аеропорті не буде обов'язково прив'язане до використання автомобілів Sky Taxi.

"Ми будемо вирішувати, на яких умовах їх використовувати - продавати або здавати в оренду", - сказав гендиректор.

Як відомо, ДМА "Бориспіль" знову оголосив про намір передати в оренду 50 автомобілів Hyundai Sonata 2012 року випуску, які раніше були задіяні в службі Sky Taxi.

Міністерство інфраструктури наприкінці квітня припинило діяльність Sky Taxi через збитковість.

9 липня Мінінфраструктури заявило, що під час перевірки фінансово-господарської діяльності аеропорту "Бориспіль"  за 2011 – 2014 рік були виявлені численні порушення.

Водночас, за словами заступника міністра інфраструктури Петра Пінкаса, зловживань нинішнім керівництвом підприємства зафіксовано не було.

Наприкінці червня перевізники заявили, що підозрюють керівництво "Борисполя" у корупції. Мовляв, керівництво аеропорту хоче передати автомобілі таксі колишньої державної служби "Sky Taxi" "своїм людям". Тоді перевізники запевняли, що інформація про конкурс приховувалась, а умови їм виставляли "нереальні, безпідставні та необґрунтовані".

Згодом "Бориспіль" оголосив, що відкритий конкурс на право оренди автомобілів Sky Taxi відбудеться 1 липня. Однак конкурс не відбувся через недостатню підготовленість потенційних учасників заявленим умовам конкурсу.

У вересні у ЗМІ з'явилися повідомлення про, що Sky Taxi перейшло до рук людей кума Пшонки.

Проект Sky Taxi в аеропорту "Бориспіль" стартував 26 грудня 2011 року. Парк Sky Taxi укомплектований 110 автомобілями Hyundai Sonata, які мають характерний логотип.

Машини оснащені системами кондиціонування, подушками безпеки і багажним відділенням. Крім цього, в кожному салоні передбачені дитячі крісла.

Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" є найбільшим аеропортом України і забезпечує понад 57% пасажирських авіаперевезень України.

З "Борисполю" понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення більш ніж на 100 маршрутах по всьому світові.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ