Збитки від пожежі в "Жовтні" становлять 7 мільйонівСкритншот з відео Громадського ТБ

Збитки від пожежі в кінотеатрі "Жовтень", яка сталася пізно ввечері 29 жовтня, орієнтовно становлять 7 мільйонів гривень.

Про це повідомили чиновники КМДА під час оперативної наради з приводу події, пише "Апостроф".

Варто відзначити, що балансова вартість всього комплексу становить близько 20 мільйонів гривень.

За словами начальника київської міліції Олександра Терещука, найімовірніша версія події - підпал.

У кінотеатрі повністю згорів дах і кілька кінозалів на другому поверсі, перший поверх весь залитий водою.

Як раніше повідомлялося, пожежа в кінотеатрі сталася 29 жовтня пізно ввечері. Займання виникло о 21.41, а ліквідувати його вдалося о 2.26.

Вогнем було знищено дах на площі 300 кв. м. Жертв та постраждалих немає.

За словами мера Києва Віталія Кличка, уже порушено кримінальне провадження за статтею про навмисне знищення/пошкодження майна шляхом підпалу.

Однією з версій події очевидці називають продовження неодноразових спроб виселити "Жовтень" з даного приміщення.  Навколо приміщення на вул.Костянтинівській протягом останніх років тривали суперечки і судова тяганина.

Як відомо, 16 вересня відбулося засідання суду у справі за позовом прокуратури Подільського району до ТОВ "Кіноман" про виселення кінотеатру "Жовтень" з будівлі кінотеатру. Третя особа Департамент комунальної власності Києва про виселення. Справу відкладали упродовж 10 місяців. 

Як відомо, позов про виселення закладу з приміщення було подано 4 грудня 2013 року.

У лютому 2014 року Київська адміністрація пообіцяла укласти з ТОВ "Кіноман" (кінотеатр "Жовтень") нову угоду оренди на 3 роки.

Як відомо, частину Подолу, на якій розташований кінотеатр "Жовтень", дедалі більше забудовують. Поблизу самого кінотеатру вже не раз намагалися почати будівництво.

У соцмережах  анонсовано акцію за відновлення "Жовтня", яку планується провести 31 жовтня, об 11 годині, біля Київської міськдержадміністрації.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ