Екс-родич Черновецького вирішив проміняти крісло в Київраді на місце у ВРФото з Facebook Супруненка

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом у народні депутати брата екс-зятя Леоніда Черновецького, нинішнього депутата Київради Олександра Супруненка.

Згідно даними ЦВК, обиратиметься екс-надеп від Партії регіонів по одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 216 у Києві (Дарницький та Дніпровський райони).

Як відомо, Супруненко був обраний як самовисуванець в окрузі №8 (Дарницький район).

"Мені боляче спостерігати, як окремі народні депутати, отримавши довіру жителів Дарницького та Дніпровського районів, відразу після виборів забули про тих, хто їх обрав. Замість реальної помочі людям, вони зосередились на власних інтересах", - йдеться у передвиборній програмі Супруненка, який вирішив проміняти крісло у Київраді на парламентське.

Скриншот з сайту ЦВК 

Водночас скандально відомий екс-секретар Київради часів "молодої команди" мера Черновецького Олесь Довгий вирішив обиратися до Верховної Ради у Кіровоградській області (округ 102).

"Я йду в парламент не задля політики, а заради вирішення проблем моїх земляків. Я буду співпрацювати з усіма сумлінними держслужбовцями і нещадно карати чиновників-корупціонерів", - йдеться в програмі Довгого, за часів якого у Київраді було проголосовано сотні скандальних земельних рішень.  

Скриншот з сайту ЦВК  

Довгий почав "задобрювати" майбутніх виборців одразу після призначення позачергових парламентських виборів 25 серпня.

Як повідомляє у Facebook Зінаїда Куценко, вже 7 вересня у центрі села Богданівка Знам'янського району Кіровоградської області стояв агітнамет Довгого.

Місцеві жителі розповіли, що богданівській школі представники Довгого до 1 вересня подарували м'ячі.

"Кажуть, що ще 7 чи 8 шкіл району від Лесика м'ячі отримали 1-го вересня", - відзначила Куценко. 

7 вересня 2014 року. Село Богданівка. Фото з Facebook Зінаїди Куценко 

Як відомо, 11 квітня 2011 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти депутата Київради В'ячеслава Супруненка і лідера на той момент фракції Блоку Черновецького Дениса Комарницького за здійснення ними розбійного нападу.

А вже через кілька днів, 15 квітня, генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що його відомство оголосило в розшук зятя Леоніда Черновецького В'ячеслава Супруненка, у тому числі по лінії Інтерполу.

Однак на сайті Інтерполу прізвище Супруненка так і не з'явилося. В Інтерполі запевняють, що існує закрита база, доступ у яку є тільки для правоохоронців.

Знайти колишнього зятя мера Києва "за гарячими слідами" правоохоронці чомусь не змогли. Але наприкінці травня 2011 року джерело в Київраді повідомило, що В'ячеслав Супруненко був затриманий правоохоронцями в Італії.

Нібито Супруненко розплачувався кредитною карткою в елітному міланському бутіку, і оскільки дані кредитки були передані в Інтерпол, її моментально засікли і заблокували. Але пізніше прес-секретар Генпрокуратури Юрій Бойченко спростував цю інформацію: "Інтерпол Італії на запит Генпрокуратури не підтвердив цієї інформації".

Пізніше "Фокус" повідомляв, що Супруненко знаходиться на Кіпрі. Джерело в СБУ повідомило, що слідчі вже направили в кіпрське відділення міжнародної поліції запит із проханням провести оперативно-розшукові заходи щодо Супруненка.

Як написала в березні 2012 року газета "Сегодня", у кулуарах Київради у відкриту говорять, що Супруненко спокійно собі живе в Греції і готується до виборів. До нового року його бачили в Індії. 

Комарницького за побиття й крадіжку 20 тисяч доларів і документів у 2012 році засудили до 2 років позбавлення волі з випробувальним терміном у 2 роки.

У новині помилково було вказано, що Олександр Супруненко балотувався до Київради від Демократичної партії. Супруненко не є членом цієї партії і не висувався від неї. "Українська правда. Київ" приносить вибачення читачам, Демократичній партії та Олександру Супруненку. 

Українська прада. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ