Журналісти заснували сайти територіальних громад КиєваСкриншот з сайту obolon.rajon.kiev.ua

Журналісти, ІТ-спеціалісти та волонтери створили сайти чотирьох територіальних громад Києва – Голосіївського, Оболонського, Святошинського і Шевченківського районів.

Про це повідомляє Телекритика.

За словами засновниці проектів, журналіста і депутата Коцюбинської селищної ради Ірини Федорів, на цих сайтах жителі столиці матимуть змогу розміщувати матеріали з контролю за діяльністю місцевих органів влади, правоохоронців та судової системи.

Федорів розповіла, що ідея заснування столичних ресурсів виникла у неї після успіху проекту "Сайт громади Приірпіння", який функціонує вже п'ятий рік.

"Сюди пишуть і журналісти, і десятки небайдужих людей. Прокурор Ірпеня вже рік як є постійним колумністом сайту громади й звітує про свою роботу в регіоні. На статті про правопорушення правоохоронні органи регіону реагують часто навіть без заяв і звернень, як на публікацію в ЗМІ. Сесії і життя місцевих рад, яке до того було майже невідомим громаді, тепер є публічним", - повідомила Федорів.

За словами журналістки, у команді київських сайтів наразі працює ІТ-спеціаліст, який відгукнувся на її пропозицію в блозі на сайті "Українська правда", та низка волонтерів.

Громада Оболоні вже має головного редактора-модератора - журналістку Тетяну Катриченко.

"Наразі ми потребуємо допомоги десяти журналістів із кожного з десяти районів столиці, які б також стали нашими редакторами", - зазначила Федорів.

Всі охочі долучитися до нового проекту громадської журналістики можуть надіслати свої пропозиції на адресу [email protected].

Сайти працюють за адресами: "Громада Оболоні""Громада Святошино""Громада Шевченко" та "Громада Голосієво".

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ