"Київенерго" попередила киян, що гаряча вода не буде гарячоюФото kazanfirst.ru

Найближчим часом температура гарячого водопостачання у столиці буде знижена.

Про це повідомляє прес-служба "Київенерго".

"ПАТ "Київенерго" не має можливості додержуватися належного температурного графіка теплоносія, що відповідно призведе до зниження температури гарячої води для споживачів", - відзначили у прес-службі компанії.

Там пояснили, що це пов’язане з тим, що 14 липня ПАТ "Київгаз" обмежило газопостачання ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 та котелень "Київенерго" за дорученням НАК "Нафтогаз України" від 11 липня та окремим дорученням Міненерговугілля від 9 липня .

"Крім того, "Київенерго" 15 липня отримало повідомлення ПАТ "Укртрансгаз", в якому зазначається про необхідність економії природного газу та обмеження його споживання", - йдеться в повідомленні.

Наразі встановлено ліміти споживання газу для виробництва теплової енергії на ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 та припинено подачу газу на інші теплоджерела компанії (СТ, котельні).

"Таке рішення Уряду прийнято з метою економії природного газу для забезпечення стабільного проходження опалювального сезону 2014/2015 років", - підсумували у "Київенерго".

Як відомо, раніше Кличко попередив киян, що осінній період у столиці буде непростий: доведеться економити, як природний газ, так і електроенергію.

Як відомо, "Нафтогаз" дав доручення відключити від газопостачання ПАТ "Київенерго" і низку інших підприємств теплокомуненерго, які продовжують накопичувати борги за спожите паливо.

10 липня "Київенерго" погасило третину боргу перед НАК "Нафтогаз України" за спожитий газ, заплативши 766 мільйонів гривень.

14 липня "Київенерго" перерахувала НАК "Нафтогаз України" 35 мільйонів гривень за спожитий газ.

З 23 червня у заручниках ситуації залишаються 754 будинки Києва. Їм "Київенерго" відключила гарячу воду через борги ЖЕКів. Мовляв, через великі борги ЖЕКів "Київенерго" не може розрахуватися зі своїми боргами.

При цьому вирішення цієї проблеми "Київенерго" переклала на плечі сумлінних платників за компослуги.

За час відсутності у киян гарячої води столичним жителям нараховують більшу плату за газ. Це пояснюють тим, що люди нібито газом гріють воду.

Як відомо, за даними Київської адміністрації, кияни у повному обсязі сплачують за комунальні послуги.

Варто також відзначити, що традиційно воду у столиці недогрівають до норми, мінімум на десяток градусів. 

24 червня мер Києва Віталій Кличко пообіцяв покласти край ганебному відключенню води влітку.

Як відомо, з 1 липня у Києві гаряча вода подорожчала більш ніж на 70%, а холодна - на 130%.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ