У КМДА пообіцяли не виганяти кінотеатр "Жовтень" іще 3 рокиУ Київській міській держадміністрації обіцяють укласти з ТОВ "Кіноман" (кінотеатр "Жовтень") нову угоду оренди на 3 роки.

Про це заявив заступник голови КМДА Олександр Пузанов газеті "Сегодня".

Він розповів, що в понеділок представники КМДА зустрілися з компанією "Кіноман", яка вже багато років орендує приміщення кінотеатру "Жовтень", і домовилися продовжити йому оренду.

"Нам вдалося досягти компромісу. Зараз Департамент комунальної власності КМДА готує проект рішення Київради про укладання нового договору оренди, який ми укладемо на три роки", - заявив Пузанов.

Міська влада вважає, що тепер конфлікт із кінотеатром вичерпано.

"Орендар залишається працювати у приміщенні "Жовтня", а місто отримує справедливу ціну", - пояснив Пузанов і додав, що для кінотеатру буде встановлена пільгова орендна ставка, оскільки йдеться про установу культури.

Зі свого боку, директор кінотеатру "Жовтень" Людмила Горделадзе вважає, що про закінчення конфлікту можна буде говорити, коли Київрада прийме рішення і підготує нову угоду.

"Так, зустріч із представниками КМДА відбулася, і нам пообіцяли владнати конфлікт. Але не ми його починали, ми справно платили орендну плату. Втім, якщо все буде так, як обіцяють у мерії, то ми будемо тільки раді", - сказала Горделадзе.

Раніше керівництво кінотеатру "Жовтень" (ТОВ "Кіноман") заявляло, що столична влада, всупереч давньому рішенню суду, не підписала угоду про оренду будівлі на Костянтинівській, 26 (Поділ) і тепер хоче в судовому порядку позбавити кінотеатр і його глядачів цього приміщення, хоча орендну плату Київ отримує.  

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ