Київрада пожалілася міліції, що пікетувальники розкидали медалі


У приміщенні Київської міськради невідомі проникли у комору, де зберігалася нагородна продукція - медалі та посвідчення до них, грамоти та подяки.

Про це повідомила прес-служба КМДА з посиланням на співробітників управління кадрової роботи і нагород апарату виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

Згідно з інформацією, частину пакунків з медалями було вилучено з комори, де вони зберігалися, і розкидано в сусідніх приміщеннях та на сходах.

"Технічні працівники виявили, що двері до комори, в якій зберігалася нагородна продукція, відкриті. Коли ми прибули на місце – побачили, що замок зрізаний, все перевернуто, відсутня значна кількість медалей", – розповіла заступник начальника відділу нагород Валентина Бебко.

"Згодом, завдяки нашим співробітникам, ми знайшли в коморі їдальні близько 100 коробок з медалями та посвідченнями. Наразі ми наводимо лад, розбираємо сміття, аби мати змогу скласти ці нагороди, перерахувати їх та визначити, що зникло", - додала вона.

На місці події працює міліція, щоб з’ясувати, хто зламав двері до комори та розкидав пакунки з нагородами.

У КМДА зазначили, що у коморі відділу нагород зберігалися медалі як часів СРСР, так і часів Незалежної України.

Серед них: медалі "Ветеран праці", медалі, виготовлені з нагоди 1500-річчя Києва, медалі, виготовлені до 50-річчя визволення України від фашистських загарбників, а також медалі, виготовлені з нагоди 50-річчя перемоги у ВВВ.

У відділі нагород зазначають – аби перерахувати кількість медалей, що залишилися, та оцінити збитки, необхідно щонайменше тиждень, адже зараз пакунки з нагородами понівечені та розкидані, а крім того, наявну кількість потрібно звіряти з архівними документами.

Як відомо, з 1 грудня в приміщенні Київради знаходяться пікетувальники-учасники безстрокової акції протесту проти дій нинішньої влади.

Українська правда.Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ