Людей хочуть виселити без їх згоди, щоб будувати силіконову долину


У Біличанському лісі на території екс-військової частини розпочалося будівництво силіконової долини Bionic Hill.

На території містечка, як повідомляє сайт "Коцюбинське.com.ua", продовжують жити 12 сімей військовослужбовців, які проти переселення у 25-кілометрову зону.

"Нас не влаштовує те, що нам пропонують: однокімнатна квартира в Бузовій. Ми хочемо квартири в Коцюбинському, а не 25-кілометровій зоні від Києва", - розповіла молода мати Ольга.

 

Мешканці, що живуть посеред лісу, розповіли, що їм погрожують за незгоду переселитись відключити світло та воду.

"Територія військової частини, яка раніше належала Міноборони, була віддана в приватні руки рішенням Київської ради, відтак, якщо житло дійсно мають надати у тому ж населеному пункті, то мешканці військового містечка мають право розраховувати на квартири в Києві, а не поза його межами", - йдеться у статті.

В Міноборони запевнили, що стоятимуть на боці сімей колишніх військовослужбовців і не кинуть людей напризволяще.

"Сьогодні відбулась неофіційна зустріч з керівництвом організації ТОВ "Столиця Центробуд". На сьогоднішній день ця організація не може відключити людей від води та світла. Такі наміри є незаконними", - сказав перший заступник начальника глави квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил Сергій Прогонюк.

 

"У договорі, який підписало Міноборони та ця організація чітко зазначено, що мають надати житло 33 сім’ям. 21 вже відселили. При чому в договорі зазначено, що це виключно за згодою людей", - додав Прогонюк.

Як відомо, квітні 2013 року Київрада схвалила детальний план території забудови Технопарку попри те, що на руках депутати не мали детальної документації.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ