Для метро на Троєщину влада розраховує взяти в кредит 16 мільярдів


Київ розраховує залучити кредити на суму 16 мільярдів гривень під держгарантії для будівництва метро на Троєщину та Подільського мостового переходу.

Про це повідомив заступник глави Київської міськдержадміністрації Руслан Крамаренко в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" у середу.

"Ми зараз працюємо над отриманням державних гарантій на 16 мільярдів гривень для будівництва метро на Троєщину та Подільського мостового переходу", - заявив чиновник.

"Зараз проходимо процедуру. Ми відпрацювали всі папери, попередня домовленість є, зараз пройдемо міжвідомчу комісію, якщо вона схвалить - отримаємо гроші", - додав він.

За словами заступника глави КМДА, рішення про надання Києву держгарантій Кабмін може прийняти в середині липня.

"Там за термінами написано - у тижневий термін. Ось ми віддали (документи) у понеділок. Через тиждень приходьте", - сказав Крамаренко.

Відповідаючи на запитання, чи буде це кредит Зовнішекономбанку Росії, як планувалося раніше, заступник глави КМДА сказав: "Після того, як буде можливість отримати державні гарантії, можна буде спілкуватися з будь-якими банками".

"Ми спілкуємося з українськими, російськими та зарубіжними банками. Ми поки грошей ні у кого не взяли, значить, нікому і не винні - хто дешевше дасть (кредит), у того й візьмемо", - уточнив він.

У той же час, глава КМДА Олександр Попов на брифінгу в середу повідомив, що КМДА подала в Кабмін документи на участь в урядовій Програмі стабілізації економіки.

За його словами, серед проектів, які планується реалізувати в рамках цієї програми в Києві - будівництво метро на Троєщину, завершення будівництва станції метро "Теремки", а також реконструкція Поштової площі.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ