Черновецький розповів, як перемагав на виборахФото з Facebook Гордона

Екс-мер Києва Леонід Черновецький заявляє, що ніколи не купував голосів виборців, а гречку роздавав, щоб допомогти людям.

Про це він сказав в ефірі телепрограми "В гостях у Дмитра Гордона".

"Не купиш киян нічим. Ти маєш бути відкритим, порядним і проявити себе в чомусь", - сказав Черновецький.

Він розповів, що, коли обирався в депутати, "одна з компаній витратила 40 мільйонів доларів", намагаючись купити голоси виборців.

"Нічого в них не вийшло – вони набрали 1 чи 2 відсотки. Бо якщо ти від ліхтаря йдеш і роздаєш, ніхто за тебе взагалі не проголосує", - сказав екс-мер Києва.

"І це образливо за киян, бо розповідають усіляку дурню і насаджують, що мало не виграла гречка Черновецького. Яка гречка? Так, я допомагав і грошима – коли ще і не збирався в депутати, – і роздавав продукти багато років. І зараз це роблю. Зараз навіть більше. Але я не купую голоси", - сказав Черновецький.

Він наголосив, що "киянам важливо, яка ти людина".

"Неважливо, якою мовою ти говориш, ти маєш бути патріотом Києва і України, маєш бути добрим і порядним, і головне від ліхтаря не лізти в ніякі депутати – не виберуть. Тебе повинні знати по твоїй історії, бо люди голосують щиро. Це, може, десь там може пройти, але не в Києві. У Києві інші люди – красені", - сказав Черновецький.

Він також дав пораду тим, хто хоче стати народним обранцем: "Кияни, хто хоче стати мером, чи депутатом, (пам’ятайте) образливо, коли говорять про людей, що вони за копійки продають свою совість і голосують".

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ