На святкове освітлення Києва викинуть більше 4 мільйонівФото forum.0day.kiev.ua

КП "Київміськсвітло" 14 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Група компаній Фьюжн" на влаштування святкової ілюмінації в центрі Києва вартістю 4,3 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Напередодні Нового року потрібно влаштувати гірлянди та інші світково-ілюмінаційні прилади на вул. Велика Васильківська в межах дільниці навпроти Троїцької площі та Палацу "Україна", на Володимирському узвозі від Європейської площі до Поштової площі, на вул. Богдана Хмельницького від вул. Хрещатик до вул. Володимирська та на розтяжках над проїжджою частиною Європейської площі.

Всього замовлено встановлення 1645 приладів без влаштування Новорічної ялинки на Майдані Незалежності.

Як відомо, на урочисте відкриття ялинки 19 грудня за участі президента Віктора Януковича КМДА виділило 1,25 мільйона гривень.

За словами директора та основного власника ТОВ "Група компаній Фьюжн" Олександра Єгорова, його компанія займалась святковим освітленням центру Києва в 2011 році. Тоді "Київміськсвітло" дало компанії 10,29 мільйона гривень за влаштування 7137 ілюмінаційних приладів в центрі міста, в тому числі на зелених насадженнях, фасадах КМДА, філармонії, консерваторії, Головпоштамту, будинку профспілок та інших будівель і вулиць.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ