Попов під вибори запевняє, що комуналка не подорожчаєФото з сайту КМДА

Тарифи на житлово-комунальні послуги у столиці не підвищуватимуть.

Про це у прямому ефірі телеканалу "Київ" заявив голова КМДА Олександр Попов, повідомляє прес-служба мерії.

За його словами, тарифи на житлово-комунальні у столиці, дійсно є суттєво заниженими і економічно необґрунтованими, утім завдяки підтримці уряду цього року Київ має достатнє фінансування за для того, щоб компенсувати різницю між собівартістю і тарифами ЖКП.

"Ми отримали 3 мільярди гривень на компенсацію різниці в тарифах. Фактично, це гроші, які кияни заощадили, залишили у своїх сімейних бюджетах. Тому ми впевнено входимо в опалювальний сезон, маючи переконання, що нас вистачить коштів, аби забезпечити тепло у домівках киян", - сказав Попов.

"Варто зазначити, що така конструктивна співпраця з урядом склалася лише в останні роки, а тому нам досі доводиться розраховуватися з боргами попереднього керівництва міста, яке, аби компенсувати різницю в тарифах, вдалося до залучення кредитних коштів", – сказав чиновник.

Попов запевнив, що місто готове до початку зимового періоду і з точки зору надійності мереж, оскільки цього року "Київенерго" інвестувало у їхню заміну та капітальний ремонт понад 200 мільйонів гривень.

"Ми дійсно дуже конструктивно співпрацюємо з "Київенерго", наразі це підприємство – один із найнадійніших партнерів міста", – наголосив Попов.

Як повідомлялося раніше, 11 вересня компанія "Київтрансгаз" повністю обмежила постачання газу на ТЕЦ-6 "Київенерго" через борги компанії. У зв'язку з цим без гарячої води залишаться мешканці Деснянського, Оболонського, частини Дніпровського і Подільського районів.

12 дня подачу газу відновили, але станом на 19 вересня "Київенерго" так і не розрахувалася з боргами.

Крім того, незважаючи на двотижневі перевірки мереж влітку, у столиці мало щодня рве труби, через що кияни залишаються без гарячої води. 

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ