На Троєщині прорвало водопровід. ФОТО6 червня по вул. Бальзака у Деснянському районі прорвало 900-міліметрову водопровідну трубу, внаслідок половина мешканців Троєщини залишилися без води.

Про це повідомляє осередок партії "Батьківщина".

О 17.00 холодна вода затопила машини на двох автостоянках на розі вул. Бальзака-Сабурова.

 

"Тільки через годину приїхали аварійні служби "Київводоканалу", але не знаючи, де знаходиться заглушка ще близько години на очах мешканців та власників авто намагалися приборкати водну стихію", йдеться в повідомленні.

 

У партії нагадали, що подібні аварії на цій ділянці відбуваються регулярно. Схожі проблеми мешканці Троєщини пережили в 2009 та у 2010 роках. Тоді внаслідок прориву залило близько ста автівок.

 
 
 
 

Як повідомили у "Київводоканалі", наразі на місці працює бригада товариства. Із 11.00 7 серпня розпочалися роботи з ліквідації пошкодження на мережі.

Для відновлення магістралі проводиться розкопка на зеленій зоні та частково на в’їзді до автостоянки по вул. Бальзака, 52/22.

На час проведення відновлювальних робіт абоненти вказаного району не будуть відключені від холодного водопостачання, відзначили у водоканалі.

Фото надані "Батьківщиною" та з Facebook Київводоканалу 

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ