З 7 червня метро працює на годину довше


З 7 червня по 2 липня, на період роботи офіційної фан-зони на вулиці Хрещатик та Майдані Незалежності, роботу метро буде продовжено на одну годину.

Про це повідомляє прес-служба підземки.

Разом з тим у в дні проведення футбольних матчів на НСК "Олімпійський" (початок о 21.45) 11, 15, 19, 24 червня, 1 липня та заходів на офіційній фан-зоні 13 червня – на дві години. 

Станція "Майдан Незалежності" з 00.00 7 червня до 6.00 2 липня буде зачинена для входу та виходу пасажирів. У зазначений період станція працюватиме як пересадочна з лінії на лінію. 

Станції "Олімпійська" та "Палац спорту" з 17.45 до 21.45 та на одну годину після закінчення матчів на НСК "Олімпійський" 11, 15, 19, 24 червня та 1 липня будуть зачинені для входу та виходу пасажирів. Станцію "Олімпійська" поїзди проїжджатимуть без зупинки.

У зазначений період, у разі необхідності, в залежності від пасажиропотоку можливе обмеження входу пасажирів на станції "Хрещатик", "Театральна" і "Площа Льва Толстого" та, при необхідності, закриття входу на станції "Хрещатик" і "Театральна". 

У період з 7 червня по 1 липня з 22.00 до закінчення руху поїздів будуть передбачені додаткові резервні склади для видачі їх, при необхідності, на лінії.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ