Біля арки Дружби народів з'явиться футбольне поле і євромістечко. ФОТОНа період Євро-2012 біля арки Дружби народів у Києві, окрім офіційної фан-зони,  функціонуватиме також "Євромістечко".

Містечко працюватиме з 2 червня по 1 липня, повідомляє ІЦ "Україна-2012".

Біля арки Дружби народів для уболівальників будуть проводитися "тематичні" дні, присвячені програмам євроінтеграції, проходитимуть покази мод, фестиваль європейського кіно, а також концерти переважно українських естрадних виконавців, йдеться в повідомленні.

На малому футбольному полі, яке встановлять у "Євромістечку", відбудуться численні турніри: між посольствами європейських країн, європейськими футбольними інститутами та проектом "Чесна гра", а спільно з Федерацією футболу України буде організований міні-турнір для дитячих команд. За прогнозами керівників, "Євромістечко" щодня відвідуватиме від 3 до 5 тисяч людей. 

Біля арки Дружби народів теж буде не пройти. Фото ІЦ "Україна-2012"


Однією з особливостей території вболівальників стане великий намет "Кулінарна Україна", де гості зможуть оцінити смак українських напоїв та страв.

Як повідомив один з ініціаторів проекту Матіас Брандт, "Євромістечко" не збирається конкурувати з офіційною фан-зоною, оскільки там планується виступи відомих виконавців та колективів, а також широка презентація усіх країн учасників Євро-2012.

"Ми ж у свою чергу, на відміну від фан-зони, збираємося показати унікальну Україну, щоб кожен гість зміг більше дізнатися про неї. Переконаний, що для кожного Україна може стати відкриттям у її різноманітності", – сказав Брандт. 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ