На Андріївському знесли три історичні будівлі. Через Ахметова? ФОТО. ВІДЕОАндріївський узвіз втратив три історичні будівлі. Їх знесли під шумок реконструкції вулиці.

Про це на автофорумі пише користувач PeterQ.

"На цих вихідних робітники знесли три фасадні будівлі на Андріївському узвозі для побудови нового 8-поверхового бізнес-центру Ахметова.Робота кипить", - написав він.

Фото PeterQ

Водночас, як видно з фото, знесли будинки за музеєм Булгакова, тобто №10 і далі. Як відомо, голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець повідомляв, що пустир між 12 і 18 будинком Андріївського узвозу (напроти Музею Булгакова) огородили 5-метровим парканом за яким має "вирости" готель у 10 поверхів.

На цьому фото ще видно навпроти будинок. Фото elenfist.moifoto.ru
Частинка будинку, що видно на попередньому фото - це кутовий будинок. Панорама  pashakatz.livejournal.com  
Цей будинок став жертвою влади? Фото mik-kiev.livejournal.com
 

Будинок знесли там, де будуватиметься Ахметов.

Раніше повідомлялося, що у дворі Київського академічного театру "Колесо" на вул. Андріївський узвіз, 8 за 30-40 м від будівлі театрального закладу на території фабрики "Юність" почались будівельні роботи.

Столичне ТОВ "Андріївський Плаза" має намір побудувати офісний центр класу А з торговою зоною і підземним паркінгом на 466 машин на місці колишньої фабрики "Юність" на ділянці між вулицями Боричів Тік, Фролівська і Андріївський узвіз. 

ТОВ "Андріївський Плаза" віддали ділянку по вулиці Фролівській, 9-11, в липні 2005 року. На п'ятирічну оренду виділили 0,98 га. Згодом у листопаді 2010 року збільшили до 15 років. ТОВ "Андріївський плаза"належить "ЕСТА Холдінгу", що входить до групи "СКМ" Ріната Ахметова.

Українська правда. Київ 

ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ