На Андріївському узвозі затіяли чергове будівництво


Пустир між 12 і 18 будинком Андріївського узвозу (напроти Музею Булгакова) огородили 5-метровим парканом за яким має "вирости" готель у 10 поверхів.

Про повідомив голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець.   

"Ніякої реставрації Андріївського узвозу не відбувається, а реконструкція мереж – це лише мета почати забудову узвозу та знищити його архітектурну і мистецьку унікальність. Влада поспішає, намагаючись якомога швидше знищити місце, яке для багатьох було одним із символів Києва", - обурився депутат. 

На Андріївському зведуть новий готель. Фото Бригинця


Він зауважив, що 5-метровий паркан, який звели в неділю ввечері, говорить про масштабність майбутньої забудови. А також нагадав, що зазначені дії відбуваються на "ізольованій зоні", адже на сьогодні допуск на Андріївський узвіз обмежений.

"Отже, слідом за початком демонтажу фабрики "Юність" для зведення "Андріївський Плаза", починаються роботи ще на одному об’єкті. І це далеко не кінець. Схожі гарячі точки виникнуть ще на понад 10 майданчиках Андріївського узвозу", - повідомив Бригинець.

За його даними, на Андріївському узвозі планується звести понад 10 нових будівель (частково на вільних місцях, а частково замість існуючих будівель), серед яких: офісний центр (Андріївський узвіз, 10 б), будівля з рестораном, виставковим залом і апартаментами (Андріївський узвіз, 6), 11-поверховий готельний комплекс з паркінгом та ресторанами (Андріївський узвіз, 14-16), а "Замок Ричарда" планується переобладнати під готель.

"Також планується знищити подвір’я за адресою: Андріївський узвіз, 18 та 36, де знаходяться майстерні Спілки художників України", - сказав Бригинець.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ