Прокуратура підтвердила, що Коцюбинська рада "дерибанила" землі Києва


Судово-землевпорядна експертиза підтвердила, що землі смт. Коцюбинське є територією міста Києва.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

У ході розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом зловживання службовим становищем посадовцями відділу земельних ресурсів в Ірпені при видачі у січні-березні 2009 року 501 державного акту на право власності на землю загальною площею 72 га (смт. Коцюбинське), прокуратура отримала висновки судово-землевпорядної експертизи, проведеної Науково-дослідним інститутом геодезії та картографії.

"Результати проведеної експертизи підтвердили, що вказані землі є територією Києва. З урахуванням цих фактів, прокуратурою міста внесено подання до Київської адміністрації з вимогою терміново вжити заходів до фінансування програми розроблення та видачі державних актів на право постійного користування землями  КП "Святошинське ЛПГ", з метою недопущення подальшого незаконного вилучення земель лісового фонду Києва", йдеться в повідомленні.  

Також прокуратура поінформувала Київраду, про необхідність вжиття заходів спрямованих на недопущення незаконного вилучення земель столиці.

Як відомо, прокуратурою столиці заявила 46 позовів до Святошинського райсуду з вимогою скасувати незаконні  рішення Коцюбинської селищної ради, визнати недійсним 501 державний акт і повернути земельні ділянки. Нині всі ці справи розглядаються в суді.

Крім того, до Київського окружного адмінсуду прокуратура подала 6 позовів про скасування рішень Коцюбинської селищної ради щодо надання громадянам та житлово-будівельним кооперативам "Спільнота", "Злагода", "Моноліт", "Біличанка", "Берковець" дозволів на розроблення проектів землеустрою земельних ділянок загальною площею 620 га.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ