Учні столичних vip-ліцеїв купують наркотики просто у школі. ВІДЕОФото kib.kg

На території столичних навчених закладів для vip-ів з легкістю можна придбати наркотичні засоби – від трави до героїну.

Про це йдеться в сюжеті програми "Гроші", журналістка якої провела експеримент та придбала пакетик легких наркотиків на подвір’ї школи.

Учні Ліцею №100 "Поділ" та Кловського ліцею кажуть, купити "гарний настрій" – не проблема.   

"Дістати наркотики – це не питання. Мені і моїм друзям варто подзвонити людям і упродовж певного часу ти вже підеш і забереш", - сказав 11-класник.

Мало не кожен учень елітного ліцею знає, що на Контрактовій площі можні купити будь-що: від марихуани до амфетамінів.  

На подвір'ї ж Кловського ліцею без проблем можна придбати і траву, і героїн. Школярки хваляться, що без кайфу не йдуть на уроки. Вони ж підказали журналістці телефон і за годину юнак просто в школу приніс замовлення – пакетик марихуани.  

Коли журналістка з придбаним товаром прийшла до міліції, її мало не затримали за зберігання наркотиків.

"Моє завдання зараз – викликати по лінії 102 і сказати у цієї жінки є наркотичний засіб, а потім ви будете все пояснювати і доводити тим правоохоронцям, які вас затримають. А якщо буде доведено, що це наркотичне то ви ще й можете сісти за грати", - сказав радник київської міліції Микола Жукович.

Журналісти відзначають, сьогодні кожен третій старшокласник в Україні пробував наркотики. Більшість просто не можу відмовитися, коли пропонують. Чимало з тих, хто в шкільному віці балувався травою, сьогодні займають ліжка наркодиспансерів, намагаючись позбутися від залежності. 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ