Герега: Київ не віддасть ліс Коцюбинському


Столиця ніколи не відмовиться від 4 тисяч га Біличанського лісу, на які претендує селище Коцюбинське.

Про це на брифінгу 15 березня заявила секретар Київради Галина Герега.

За її словами, на засіданні міськради депутати планують створити спеціальну комісію з вивчення цього питання.

"До нас звернулася селищна рада ля того, щоб ми затвердили їм проект землеустрою про погодження меж. Ми такий проект не можемо погодити,бо це землі Києва, які належать КП "Святошинський лісгосп". Вони до нас звернулися ще місяць тому. Ми не погодили селищній раді проект землеустрою", - відзначила Герега.

Вона наголосила, що столична влада не збирається погоджувати такий проект рішення, оскільки має зберегти територію Біличанського лісу – "легенів столиці".

"Подумайте самі – 4 тисячі га! Невже Київ зможе віддати таку кількість?! Ми ніколи на це не підемо і будемо боротися до останнього!", - підсумувала Герега.

Водночас, як повідомили у прес-службі Прокуратури, у ніч на 15 березня у лісі нібито вирубали дерева на земельній ділянці площею 2 га.

"На даний час ця інформація перевіряється. За словами  керівника КП "Святошинського лісопаркового господарства" поки що ця інформація не підтверджується", наголосили у відомстві.

Разом з тим прокуратура створила робочу групу у складі працівників прокуратури, Державної екологічної інспекції в місті Києві та органів внутрішніх справ, які "вже виїхали на місце, щоб перевірити дану інформацію та дослідити обставини".

Як відомо, у попередні роки селищна рада Коцюбинського відвела близько 100 га лісу, що належить столиці. А зараз намагається відвести кооперативам ще 600 га.  

Крім того, влада Коцюбинського звернулася до Київради з проханням затвердити проект землеустрою про розширити межі селища майже на 3,5 тисячі га за рахунок кївського лісу.  

Українська правда. Київ 

ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ