За Еx.ua тягнеться слід Черновецьких?Фото ex-clusive.com.ua

Директор фірми, що зареєструвала Еx.ua, є дочка головного консультанта Адміністрації президента Кучми та юрисконсульт у "Правекс-банку".  

Про це повідомляє програма "Гроші", журналісти якої знайшли за файлообмінником сліди родини Черновецьких.

За даними телеканалу, Еx.ua створив і зареєстрував програміст Іван Савченко, який вважається батьком скандального файлообмінника "Інфостор", закритого правоохоронцями у грудні 2008 року.  

У квітні 2009 у квартирі Савченка на четвертому поверсі столичної "хрущовки" з'явилася досі маловідома фірма Глонет, яка і зареєструвала Еx.ua.

Директором фірми у квартирі програміста, стала 25-річна Софія Миколаївна Скригонюк.

Її батько Микола Іванович Сригонюк – доцент кафедри криміналістики, у минулому – прокурор цілого відділу Генпрокуратури та головний консультант Адміністрації президента Леоніда Кучми.

Доцент Скригонюк зараз сидить за тим самим столом, де колись сидів інший доцент-криміналіст – Леонід Черновецький. І навчалися вони в Харківський юракадемії в одні й ті ж самі роки.

"Гроші" відзначають, у біографії Софії Скригонюк, як і в біографії Миколи Скригонюка, регулярно з'являється прізвище Черновецьких.

Ще до заснування Ex.ua молода юристка Скригонюк три роки працювала провідним юрисконсультом в головному дітищі родини мера столиці – "Правекс-банку".

Про бізнес-інтереси сина Леоніда Черновецького – Степана в сфері інтернету говорили давно, але ніхто не каже, що екс-голова наглядової раду Правексу міг якось спонукати свого юриста до створення піратського сайту, або ж інвестував в цей бізнес.

Рекламною фірмою, що збирає мільйони за піар на Ex.ua, керує дехто Давід Шервашидзе. Саме так у 2004 році звали одного з міністрів уряду Грузії.

Як відомо, із країною вина й шашлику родина Черновецького має потужні зв'язки, оскільки екс-дружина столичного мера – донька авторитетного грузинського бізнесмена.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ