Кияни виламали будівельний паркан у сквері Стуса


Будівельний паркан поруч зі сквером імені Стуса, де знищили майже сотню дерев, демонтували.

Місцеві жителі, які виступають проти будівництва АЗС на місці скверу, виламали паркан, коли побачили зрізані липи, пише Gazeta.ua.

Жителі столичної вулиці Феодори Пушиної виламали паркан орендованої ділянки, коли побачили зрізані дерева в сквері імені Василя Стуса. Парк знаходився біля мостової розв'язки проспекту Паладіна та проспекту Перемоги. Працівники підприємства що орендує цю ділянку вночі з 24 на 25 лютого без дозволу зрубали 84 дерева. Про це розповів місцевий житель Юрій Охріменко. 

"З верхніх поверхів добре видно. У п'ятницю були дерева, а в суботу зранку їх вже не стало. Пішов клич по будинках, люди зібрались та пробились на загороджену територію. Тут нікого не було. А вчора сюди приїхали з прокуратури та розповіли, що вже оштрафували власника, але дерев тим не вернеш", - розповів мешканець Юрій Охріменко.

Також це підтвердили працівники КП "Київблагоустрій", які приїхали розбирати паркан та забрати зрізані дерева.

"Секції між стовпами повалили до нас. Хто – не знаю. Думаю, місцеві. Нам залишається тільки прибрати все тут", - розповів у понеділок ввечері один з комунальників.

26 лютого прокуратура Святошинського району Києва порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень співробітниками приватного підприємства "Енергоінкам України". Працівники підприємства в ніч на 25 лютого знесли зелені насадження в сквері імені Василя Стуса, завдавши тим шкоду на суму 120 тисяч гривень.

Як відомо, частину скверу імені Василя Стуса обнесли будівельним парканом 16 лютого. Тут хотіли побудувати автозаправну станцію. Земельну ділянку надали рішенням Київради в червні 2007 року. У 2009 році сквер уже спробували вирубати. Тоді місцеві мешканці позабивали в дерева металеві цвяхи, щоб завадити їх спиляти.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ