Наглядову раду "Київенерго" очолив депутат КличкаФото iwp.org.ua

Наглядову раду ПАТ "Київенерго" очолив депутат Київради Іван Плачков.

Таке рішення було прийнято на першому засіданні Наглядової ради 23 січня, повідомляє прес-служба ДТЕК.

Крім Плачкова, до складу Наглядової ради вибрані: НАК "Енергетична компанія України", ТОВ "ДТЕК", DTEK Holdings Ltd, DTEK Holdings B.V., DTEK Investments B.V.

"Ми розуміємо важливість співробітництва із громадою Києва у питанні керування столичною енергокомпанією. Незалежним членом і головою ради став Іван Плачков, який буде представляти інтереси Київради й КМДА, допомагати нам знаходити рішення складних питань", - сказав гендиректор ДТЕК Максим Тимченко.

Він додав, що Плачков, який присвятив "Київенерго" майже 25 років, "добре розбирається у фінансово-виробничій діяльності компанії, проблемах енергетики".  

Сам депутат наголосив, що вирішив повернутися в "Київенерго" тільки з однієї метою – "реалізувати на практиці мої напрацювання останніх років по реформуванню системи енерго- і теплопостачання Києва".

"За попередніми розрахунками, у найближчі п'ять років у підприємство необхідно інвестувати мінімум 7 мільярдів гривень для забезпечення надання надійних і якісних послуг киянам. Не кожний інвестор готовий ризикнути такими грішми, які окупляться тільки через 15-20 років. Певен, що новий власник контрольного пакета акцій столичної енергокомпанії зможе забезпечити фінансові, матеріально-технічні й людські ресурси для реалізації стратегічного плану її розвитку", - сказав Плачков.

Як повідомлялося раніше, Ахметов вирішив змінити менеджмент у "Київенерго". Зокрема, енергетичний холдинг ДТЕК (який володіє 71,89% акцій Київенерго") вирішив, що не буде продовжувати контракт з головою "Київенерго" Едуардом Соколовським.

Для довідки. Плачков з 1980 року по лютий 1999 рік пройшов шлях від машиніста-обхідника до гендиректора "Київенерго". Вдруге посаду гендиректора "Київенерго" він обіймав з січня 2000 року по лютий 2005 року. 

З 2008 року Плачков є членом фракції "УДАР" Віталія Кличка в Київраді.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ